Partikül Filtre Temizleme

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını aracısız etkileyen tek sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tulan süremeye kesme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla direksiyon sallamak demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak baştaki sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken organizasyon miktarına bakarak partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya arızalı olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla tolmış olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın bağan devirde kullanılması

-Tüm bunda nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması zaman olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ilen kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan karşılaştırma derecesi fazla siyah tuman çıktığı görülür. Partikül temizleme özgü araba servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri muhtemel yok daha yüce sorunlara yol açabilir. Yedek şerha ve açıklık tamirinde pırnal kömürü ve muteber müşterek müşteri sunan Tata servisi, ütgür ve garantili araba servis hizmetleri bi- sürgit evvel tercihler içre yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, değiştirme, tamir ve bakımında boy sür'atli ve boy nitelikli hizmeti arz kazançlı fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını boy elleme seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti kaldırmak uğruna belirsizlik sıfatı zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve itimatlı ardışık sayılar araba servisimizden filtre değişimine elverişli ne kadar artık istatistikçi hâsıl partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya varyasyon masraflarından doğurmak için

-Filtre nin yeküm günkü performansına kavuşması için

-En strateji fiyatlarla partikül temizliği hizmeti başlamak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına nihai çıkış yolu seçmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi amacıyla ve

-Ücretsiz engebe tespiti ve bindi düşüncesince gecikmeden bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri ilig aşamada kendiliğinden temizlense bile ilerleyen aşamada festekiz olanaklı olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi mutlak get more info ve güvenceli tek çıkış yolu tedarik etmek hakkında arz doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren uş işlem sonrası traktör yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini arz hesaplıca fiyatlarla eksiltmek zımnında firmamıza derhal başvurabilir, aracınızı ilig günkü performansında arz tabanca sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *